Selleks, et mõistaksime paremini tarbijate hoiakuid palume Sul vastata paarile lihtsale küsimusele. Palun vasta futupistikut puudutavatele küsimustele siin!

Futupistik – seade, mis võimaldab säästa elektrikuludelt mugavuses kaotamata.

Elektriseadmed töötagu madala hinnaga tundidel
Kodustes majapidamistes on kasutusel hulk elektriseadmeid, mille tarbimist saab tarbimisharjumusi muutmata juhtida – ennekõike veeboilerid. Tarbimise juhtimine tähendab seda, et boilerit köetakse tundidel, mil elekter on odav ning kallitel tundidel hoidutakse elektri kulutamisest. Sõltuvalt tarbija boilerist on Futupistikuga võimalik saavutada rahaline sääst kuni 40%.

Intelligentne juhtimissüsteem
Futugridi infosüsteem kaardistab masinõppe meetodil iga uue tarbija tarbimisharjumused ning jätab meelde, millisel ajal üks või teine tarbija sooja vett kasutab. Teades seda, arvutab ja lülitab futupistik boileri küttele tundidel, mil elekter on odav ning tagab sel viisil märkimisväärselt odavama hinnaga sooja vee just selleks hetkeks, mil tarbija seda vajab.

Kõige aluseks on Futupistik
Futupistik on keskse infosüsteemiga ühenduses mobiilsidevõrgu kaudu. Seadme installeerimine on imelihtne – see tuleb lihtsalt sisestada seinapistikusse ning boileri juhe ühendada futupistiku pesaga. Mingeid eraldi ühendamisi ja paroolide loomist/sisestamist vaja ei ole.

Lisavõimalused
Lisaks elektrikulude vähendamisele saate futupistiku kaudu ka infot oma boileri seisukorra ja efektiivsuste kohta. Selleks tuleb veebikeskkonda teha kasutajakonto ja sisse logida. Futupistiku toimimiseks veebikesk- konda vaja ei ole – seade töötab ka ilma veebikeskkonna kontota.